MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 12376324
nr 1237 6324
Vitrinskåp
Art Déco. Bredd: 108, djup: 45 cm, höjd: 181 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:48:09
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr